FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Element Only |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 15/16" |
| Length | 8 1/32" |
| Width | 7 1/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.38 |
| Ship length (cm) | 20.4 |
| Ship width (cm) | 18.1 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Rechargeable Flashlight Battery Packs
- Shutters
- Wheel Lug Nut Locks
- Flange Coupling Kit
- Dock Levelers
- LUMAPRO Wall Packs
- CONDOR Chain Saw Orange Chaps
- RUD CHAIN PP-B PowerPoint Ring Connections, Inch
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Essentials PP Griffin Style Low Form Beakers
- WESCO Economical & Convertible 2-in-1 Hand Trucks
- APPLETON ELECTRIC Explosionproof Combination Motor Starters
- PARKER Hydraulic Interchangeable Filter Elements
- MIGHTY LINE Solid Dot Floor Markings, Yellow
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS Clear View Ultra Stack And Hang BIns
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10104 Air Filter, Engine Air Element, 15/16 Inch H
€36.05 /unit
