FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Panel Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 2 5/8" |
| Length | 11 15/32" |
| Width | 6 15/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 6.67 |
| Ship length (cm) | 29.13 |
| Ship width (cm) | 17.62 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Drinking Fountain Parts
- Test Leads
- Calibration Solutions
- Acme Nuts
- DESTACO 95030, 95040, 95050, 95060 Series Straight Line Action Clamp
- ADB HOIST RINGS MFG. Shackle Hoist Rings
- NORTH BY HONEYWELL Northflex Light Task Plus 3 General Purpose Gloves
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Palm Dipped, White
- LOC-LINE Acid Resistant Elbows
- DAYTON Belt Drive Exhaust Fans W/ Motor & Drive Package
- SPEARS VALVES PVC Drain Waste Vent P324 1/16 Bends, Hub x Hub
- CADET Grills
- LINEMASTER Hercules Foot Switches, No Shield
- DEHN Earthing Sticks
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10102 Air Filter, 11-15/32 Inch L, 2-5/8 Inch H
€36.19 /unit
