FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Element Only | Yes |
| Height | 2 3/4" |
| Length | 11 1/2" |
| Width | 6 31/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 6.99 |
| Ship length (cm) | 29.21 |
| Ship width (cm) | 17.7 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Hollow Wall and Wallboard Anchors
- Rags
- Door Kick Plates
- Caliper Accessories
- Heat Slingers
- ECKO Ventilation Ducts
- CONDOR General Purpose Chemical Resistant Orange Gloves
- ANSELL 70-215 Hyflex Uncoated Cut Resistant Gloves
- GLOBE SCIENTIFIC Vacuum Bottles, Polypropylene
- GRAINGER Back Support
- DIXON 4-Lug Hose Ends
- HELICOIL Spiral Point Plug Taps, UNF, 2B
- KERN AND SOHN ORA-S Series Analog Refractometers
- SIMMONS Check Valves
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10089 Air Filter, Panel, 11-1/2 Inch L
€24.26 /unit
