FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 9/16" |
| Length | 9 3/4" |
| Width | 9 3/8" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.97 |
| Ship length (cm) | 24.77 |
| Ship width (cm) | 23.81 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Hasps
- Mounted Points
- Absorbent Pillows
- Impeller Pumps
- Bypass Valves
- CONDOR Coated Gloves, ANSI Cut Level A3, Palm Dipped, Polyurethane, Gray
- CONDOR Premium, Safety Cuff, Cotton Fleece, Wing Thumb Leather Gloves
- TEMPCO Sanitizing Sink/Tank Immersion Heaters
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 38 x 19 mm Size
- ANVIL 1167 Series Reducers, Galvanized
- WEILER 3" Crimped Wire Cup Brush, Carbon Steel
- BLACKBURN (T&B) Straight Tang Mechanical Connector
- ALL MATERIAL HANDLING WALK-E-Dog Series Wire Rope Grip Hoists
- BOSCH Diamond Saw Blades
- NORTON ABRASIVES Bear-Tex Clean & Finish SC Fine Grit Convolute Wheels, Non-Woven
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10084 Air Filter, Panel, 9-3/4 Inch L
€29.69 /unit
