FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 21/32" |
| Length | 13 3/4" |
| Width | 9 3/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 4.21 |
| Ship length (cm) | 34.93 |
| Ship width (cm) | 23.1 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Spring Plungers
- Wire Spool Carts
- Striping Marking Machine/Applicators
- Axial Upblast Exhaust Ventilators
- Compostable Trash Bags
- KUSHLAN PRODUCTS Replacement Mixer Drum
- PLAST-O-MATIC CARD Series Air Release Valves
- CONDOR Heat Resistant Gloves, Terry Cloth
- TYGON 2375 Chemical Resistant PVC Tubings
- ANVIL 821 Series Flanged Cross, Class 125 Standard, Black
- WALTER TOOLS ODHT Positive Octagonal Carbide Milling Insert
- EDWARDS SIGNALING Red LED Modules
- EATON Hex Socket Plug Hydraulic Hose Adapters
- NORTH BY HONEYWELL NorthFlex Cold Grip General Purpose Gloves
- STARRETT 95418 Series Advanz Carbide Tipped Band Saw Blades
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10077 Air Filter, Panel, 13-3/4 Inch L, 9-3/32 Inch W
€36.99 /unit
