FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Element Only, Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 17/32" |
| Includes | Attached Gasket |
| Length | 12 5/32" |
| Width | 7 7/16" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 3.89 |
| Ship length (cm) | 30.88 |
| Ship width (cm) | 18.89 |
| Country of Origin | KR |
Explore More
- KEYSHAFT
- Ladder Accessories
- Drum Covers
- Caster Brakes
- Dual Wheel Casters
- Tire Mounting and Demounting Tools
- ANSELL 11-801 Hyflex Black Gray Nitrile Coated Gloves
- MECHANIX TAA M-Pact 3 Covert Tactical Impact Resistant Gloves
- CONDOR Leather Gloves, Cowhide, Premium, Full Finger, Wing Thumb, Blue/Yellow
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 33 mm Opening
- WESCO CP3 Economy Pallet Truck
- BUSSMANN KGT Series Specialty Fuses
- EATON Power Poles
- EATON E2 Mining Complete Molded Case Circuit Breakers
- STARRETT 92570 Series Advanz Carbide Tipped Band Saw Blades
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10069 Air Filter Element, Element Only, Panel
€26.29 /unit
