FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Element Only, Panel |
| Element Only | Yes |
| Height | 1" |
| Length | 8 1/4" |
| Width | 6 15/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 20.96 |
| Ship width (cm) | 16.43 |
| Country of Origin | TW |
Explore More
- KEYSHAFT
- Communication Cables
- Replacement Humidifier Pads
- Dowel Pins
- Flat Beam Torque Wrenches
- Roof Hatch Railing Systems
- DESTACO 305, 307, 309 Series Hold Down Clamps
- IRONCAT MIG Welding Gloves, Goatskin/Cowhide Leather
- CONDOR Premium Shirred Leather Gloves
- RUD CHAIN LRBS-FIX/LRBK-FIX Rings
- ANVIL ASSS Series Clamping Nuts With Short Spring
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS 1 Pole Pilot Light Rocker Switches
- AMERI-VENT Gas Vent Pipe
- UNISTRUT Channel U Fitting
- ARO Nuts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10066 Air Filter, Element, Panel Design, 1 Inch H
€22.90 /unit
