FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Air Filter Design | Panel |
| Description/special Features | Air Element |
| Element Only | Yes |
| Height | 1 15/16" |
| Length | 9" |
| Width | 8 19/32" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 4.92 |
| Ship length (cm) | 22.86 |
| Ship width (cm) | 21.83 |
| Country of Origin | CN |
Explore More
- KEYSHAFT
- Current Transformers
- Conventional Spray Guns
- Pressure Washer Accessories
- Chain Wrenches and Tongs
- Plunger Pumps
- HELICOIL Complete Gages, Metric Fine, 4H5H
- HELICOIL Complete Reference Gages, UNF, 2B
- LOC-LINE End Caps
- DESTACO 500 Series Weldable Vertical Hold Down Clamps
- ANVIL AS732 Series Shelf Brackets
- LITTLE GIANT PUMPS Condensate Pump
- NIBCO Coupling Without Stop
- 3M VHB Tape 6 Inch
- PLAST-O-MATIC EBVF4-3 Series Electrically Actuated Ball Valves, Polypro
- SPEC Standard Compression Springs, Music Wire, 0.845 Inch Outside Dia.
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
BALDWIN FILTERS PA10064 Engine Air Filter, Panel Design
€32.51 /unit
