Item: CG6DEPModel: SBB-96204-300
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Angle 90°
Axle Load 24000 lbs.
Curb Height 6"
Curb Height (in.) 6"
Load Capacity 30000 lbs.
Lowered Height 10.38"
Max. Platform Length 228"
Max. Platform Width 120"
Min. Platform Length 204"
Min. Platform Width 96"