AUTOQUIP DPL-132-0060 Scissor Lift Table, 84 Inch Platform Width, 151 Inch Height, 6000 lbs Capacity
Item: CG6CGAModel: DPL-132-0060
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Scissor Lift Table
Base Length 102"
Base Width 60"
Lowered Height 19"
Max. Platform Length 124"
Max. Platform Width 84"
Min. Platform Length 102"
Min. Platform Width 60"
Number Of Cylinders 2
Raised Height 151"
Time 84 sec.
Travel Length 132"