Item: CG6DFAModel: DBB-96204-300
In Stock
Get it by Friday, May 22
Angle 90°
Axle Load 24000 lbs.
Curb Height 6"
Curb Height (in.) 6"
Load Capacity 30000 lbs.
Lowered Height 10.38"
Max. Platform Length 228"
Max. Platform Width 120"
Min. Platform Length 204"