Item: CG6CPTModel: ABS-010-0045
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Scissor Lift Table
Base Length 43"
Base Width 24"
Load Capacity 4500 lbs.
Lowered Height 12 1/2"
Lowered Height 12.5"
Max. Platform Length 84"
Max. Platform Width 48"
Min. Platform Length 48"
Min. Platform Width 24"
Raised Height 22 1/2"
Raised Height 22.5"
Travel Length 10"