ULTRA-DEX USA CFT B32MM-544 Boring Bar | AH3UWQ 33NA23
ARCH CUTTING TOOLS CFT B32MM-544 Boring Bar
Item: AH3UWQModel: CFT B32MM-544
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Boring Bar
Ansi Code CFT B32MM-544
Ansi Number CFT B32MM-544
Bar Dia. 1.259"
Cutting Application Boring
Iso Number CFT B32MM-544
Min. Bore Dia. 1.47"
Overall Length 544 mm
Shank Dia. 32 mm