FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Machine Screw |
| Length | 21.98 mm |
| Max. Head Dia./width | 12.8 mm |
| Max. Head Height | 1.98 mm |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 1.59 |
| Ship length (cm) | 10.16 |
| Ship width (cm) | 1.59 |
| Country of Origin | US |
Popular Search Queries
- Approved-vendor Ms16555-602
- Approved-vendor Nas1352n08-10
- Approved-vendor Ms15795-806
- Approved-vendor Ms16555-641
- Approved-vendor Ms16555-622
- Approved-vendor Ms15795-805
- Approved-vendor Ms16555-640
- Approved-vendor Ms16555-617
- Approved-vendor Ms15795-803
- Approved-vendor Ms16555-625
- Approved-vendor Ms16555-629
Explore More
- KEYSHAFT
- Liquid Level Transmitter Displays
- Concrete Edgers and Groovers
- Bolt On Miniature Circuit Breakers
- Lampholders
- Air Operated Centrifugal
- AKRO-MILS 30283 Akrobins Super Size Bins
- HELICOIL Spiral Point Plug Taps, 5H, Metric Coarse
- OIL SAFE Color-Coded Steel Tube Grease Guns, Pistol Grip
- GUARDAIR ThumbSwitch Safety Air Guns, Aluminium Extension, Aluminium Nozzle
- MUELLER INDUSTRIES 91AT-N Silent Check Valves
- PARKER Tractor Quick Couplings, 1/2 Inch Body Size, 12 GPM Flow
- QUANTUM STORAGE SYSTEMS Dividable Grid Container Clear Dust Cover Inlays
- AIRMASTER FAN 3-Speed Pull Chain Switches
- GROVE GEAR GR Series, WBMQ-R Style, 824 Size, Ironman Worm Gear Reducers
- MERSEN FERRAZ 9F61 Size DD Live Parts
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
APPROVED VENDOR ZWM5X20 Machine Screw, 20 x 12.8 x 1.98 mm, M5 x 0.8 Thread Size, Stainless Steel
€23.82 /unit







