FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Machine Screw |
| Length | 9.98 mm |
| Max. Head Dia./width | 12.8 mm |
| Max. Head Height | 1.98 mm |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 1.59 |
| Ship length (cm) | 10.16 |
| Ship width (cm) | 1.59 |
| Country of Origin | US |
Popular Search Queries
- Approved-vendor Ms16555-629
- Approved-vendor Ms16555-602
- Approved-vendor Nas1352n08-10
- Approved-vendor Ms16555-617
- Approved-vendor Ms16555-625
- Approved-vendor Ms15795-805
- Approved-vendor Ms15795-803
- Approved-vendor Ms16555-641
- Approved-vendor Ms15795-806
- Approved-vendor Ms16555-640
- Approved-vendor Ms16555-622
Explore More
- KEYSHAFT
- Lawn Mower Accessories
- Plow Bolts
- Water Pressure Reducing Valves
- 50 Hz Motors
- Hazardous Location Heaters
- SHARPE VALVES Forged Carbon Steel Globe Valve, FNPT
- NORTH BY HONEYWELL Northflex Light Task General Purpose Gloves
- KEO Combined Drill And Countersink Sets
- OSG 11055 Series Straight Flute Tap
- BUSSMANN Voltage and Auxiliary Transformer Fuse Link
- SOUTHWIRE COMPANY SGT Series Battery Cable
- UNGER Lamp Changers
- MORSE CUTTING TOOLS 1921 Series Square And Corner Radius End Mills
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
APPROVED VENDOR ZWM4X8 Machine Screw, 8 x 12.8 x 1.98 mm, M4 x 0.7 Thread Size, Stainless Steel
€16.60 /unit







