FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Item | Machine Screw |
| Length | 11.98 mm |
| Max. Head Dia./width | 12.8 mm |
| Max. Head Height | 1.98 mm |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 1.59 |
| Ship length (cm) | 10.16 |
| Ship width (cm) | 1.59 |
| Country of Origin | US |
Popular Search Queries
- Approved-vendor Ms16555-617
- Approved-vendor Ms16555-641
- Approved-vendor Ms16555-602
- Approved-vendor Nas1352n08-10
- Approved-vendor Ms15795-803
- Approved-vendor Ms16555-629
- Approved-vendor Ms16555-622
- Approved-vendor Ms15795-805
- Approved-vendor Ms16555-640
- Approved-vendor Ms16555-625
- Approved-vendor Ms15795-806
Explore More
- KEYSHAFT
- Cart and Truck Lids
- Ceiling Exhaust Ventilators
- Tool Posts
- Test Lead Wire
- Sealing and Cushioning Washers
- ALLPAX GASKET CUTTER SYSTEMS Cutting Boards
- MCR SAFETY Premium Gaotskin Leather Drivers Work Gloves, Shirred Cuff
- CAMLOCK FITTINGS Type B Female Cam And Groove Coupler, Male NPT Thread
- YSI BOD Probe
- FERVI Sandblast Cabinets
- LINN GEAR Taper-Lock Series Sprockets, 35 Chain
- SANDPIPER Heavy Duty Top Discharge Ball Valve Pumps
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
APPROVED VENDOR ZWM4X10 Machine Screw, 10 x 12.8 x 1.98 mm, M4 x 0.7 Thread Size, Stainless Steel
€18.71 /unit







