APPLETON ELECTRIC VPWBS75240ACRE Strobe Light Fixture, 240Vac
| Lamp Type | XeNon, Octal |
| Lens Color | Red |
| Number Of Plugs | 3 |
| Operating Voltage | 240V |
| Product Datasheet | appleton-electric-vpas751248dccl.pdf |
| Size | 10.63" x 9.39" |
| Type | Strobe Light |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 23.19 |
| Ship width (cm) | 17.78 |
| Country of Origin | US |
Documentation:
Explore Products
- STEARNS BRAKES 800566601 Pressure Plate
- OSG 3192001 Corner Radius End Mill, Carbide, Wxs, 2 mm Milling Dia., 8 mm Neck Length, 4 Flutes