APPLETON ELECTRIC KPWBH1010G48 Light Fixture, 100W
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Light Fixture |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.47 |
| Ship height (cm) | 24.13 |
| Ship length (cm) | 34.59 |
| Ship width (cm) | 29.21 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- AIMS POWER 70-2900-0533-8 Personal Carbon Dioxide USB Charger, 52 Inch Length, USB Port, Charger
- ECEF 005 Caliper, 150mm Length, Electronic, Plastic
- INSULTAB HS-VTN 3/4 Blk 48 Heat Shrink Tubing 4-3/0awg 48in -67-392f
- TRITAN 80BS28 X 1 3/16 Roller Chain Sprocket, 1 3/16 Inch Bore Dia, 28 Teeth, Steel
Popular Search Queries
- Appleton-electric Ecp-20232
- Appleton-electric Pre316pb
- Appleton-electric Pre316mb
- Appleton-electric Feb236busa
- Appleton-electric Acp3034bc
- Appleton-electric Cpc22350
- Appleton-electric Lnpresetq
- Appleton-electric Pre316rb
- Appleton-electric Ecp-2023
- Appleton-electric Acp1034cd
- Appleton-electric Enr32201gfi
- Appleton-electric Acp6034bc
Explore More
- KEYSHAFT
- Polishing Belts
- Cam Followers and Track Rollers
- Cable Lockouts
- Spray Hoses
- Conduit and Cable Hangers
- CONDOR Back Supports With Lumbar Pads, Mesh
- HOWARD LEIGHT Plug N Play Prefilled earplug canisters
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond RealSeal Bottles, Narrow Mouth, LDPE
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Occupancy Sensor Control Unit
- HUBBELL-WIEGMANN N12 Coverable Electrical Enclosure
- DIXON DQC WS-BOP Series Plugs
- PYRAMEX PMXTREME Half Frame Eyewears
- HUBBELL LIGHTING - COLUMBIA Plug Kits
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.