APPLETON ELECTRIC KPBG250PMTX Ballast Body, 250W
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Ballast Body |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.89 |
| Ship height (cm) | 50.8 |
| Ship length (cm) | 50.8 |
| Ship width (cm) | 38.1 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- COTTERMAN G1 C1 P1 - 24 Workshelf, 26 Inch Width, Steel, 10 Lbs Load Capacity
- RED KAP KP14NV RG 36 Mens Navy Lab Coat 80/20
- OSBORN 0008613161
- WOODHEAD 1300280011 885010D12M0043A Cordset, 5 Pole, F/FE 0.4m, Straight, DNET
- APOLLO VALVES SSP2AAR101 Thermal Expansion Valve, 4 Inch 300#
- BROWNING 1170943 50Q96 Steel Single Sprocket With Split Taper Bushing, 50 Chain, 19.485 in OD, 3/4 to 2-11/16 in Bore Dia, 19.102 in Pitch Dia
- WOODHEAD 1200650230 803100A09M050 Cordset, 3 Pole, Female, 5m, 22/3 Size, P-2 TO P-4
Popular Search Queries
- Appleton-electric Pre316mb
- Appleton-electric Cpc22350
- Appleton-electric Acp3034bc
- Appleton-electric Enr32201gfi
- Appleton-electric Feb236busn
- Appleton-electric Acp1034cd
- Appleton-electric Acp6034bc
- Appleton-electric Feb236busa
- Appleton-electric Ecp-20232
- Appleton-electric Lnpresetq
- Appleton-electric Pre316pb
- Appleton-electric Ecp-2023
Explore More
- KEYSHAFT
- Combustion Air Intake Systems
- Gearmotor Accessories
- Socket End Wrenches
- Tire Spreaders
- Plenum Fans
- ANSELL 11-927 Hyflex Medium Duty Oil Repellent Cut Resistant Gloves
- ANSELL Class 0 Electrical Gloves, 11 Inch, Red
- LEWISBINS Length Dividers
- NIBCO 707-6 Series 90 Deg Union Elbows, S, C x C, Cast
- MICRO 100 ER Collets, Standard ID
- UNISTRUT P3001 Series Channels, 20 Feet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.