APPLETON ELECTRIC KPB100L226 Ballast Body, 100W, 220V, 60Hz
Item: BJ9XMUModel: KPB100L226
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Ballast Body
Product Datasheet appleton-electric-kpb100l48ff.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 1.89
Ship height (cm)50.8
Ship length (cm)50.8
Ship width (cm)38.1
Country of OriginUS
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.