APPLETON ELECTRIC IMLLEDS25P5BHF Lighting Fixture, Lumen 2000
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Lighting Fixture Round Box |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 30.48 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 25.4 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- GATES 723604875 Field Attachable Coupling
- MARTIN SPROCKET P268M30-1108 Sprocket, 1108 Bushing, 1.125 Inch Max Bore, 26 Teeth, Steel
- SUPCO IMT516100
- GRAINGER BULK-RS-BHS60-653 Buna-N Sheet, 18 Inch X 36 Inch, 0.375 Inch Thickness, 60A, Plain Backing, Black, Smooth
- REGAL 013137AS Hand Tap, 15/16-12 NS, H4 Limit, 4 Flutes, Taper
- DYNABRADE 53655 Muffler Assembly, Muffler Assembly
- BANJO FITTINGS DM25288FSS Female Interlock Button, Dry Mate, Full Port, 2 Inch Size, SS
Popular Search Queries
- Appleton-electric Pre316rb
- Appleton-electric Feb236busa
- Appleton-electric Feb236busn
- Appleton-electric Acp6034bc
- Appleton-electric Enr32201gfi
- Appleton-electric Pre316pb
- Appleton-electric Lnpresetq
- Appleton-electric Pre316mb
- Appleton-electric Cpc22350
- Appleton-electric Acp3034bc
- Appleton-electric Ecp-2023
- Appleton-electric Acp1034cd
Explore More
- KEYSHAFT
- Protective Goggles
- Class D - Milk Bottle - Fuses
- Valve Mounting Hardware
- Collet Chucks
- UPS Batteries
- ANSELL 88-394 Alphatec Unlined Chemical Resistant Gloves
- MECHANIX Hi-Viz M-Pact D5 High-Visibility Impact Gloves
- MITUTOYO 571 Series Absolute Digimatic Depth Gages
- ACME ELECTRIC WI112 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class