ADVANTECH 400BB12I Sieve #400 B/b 12 Inch Inter Height | AF4AGV 8N519
ADVANTECH 400BB12I Sieve #400 B/b 12 Inch Inter Height
Item: AF4AGVModel: 400BB12ICross Ref: 8N519
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Product Specifications:
Item Testing Sieve
Frame Inside Dia. 12"
Frame Material Brass
Mesh Size Fine
Mesh Size Range Fine
Opening Size 38 µm
Overall Depth 2"
Screen Material Brass
Type Woven Testing
Wire Dia. 0.03 mm