Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 2 Size | 20 mm |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- THOMAS & BETTS K4-58R-CC Non-Insulated Ring Terminal, 4 AWG Wire Size
- BOSTON GEAR 09788 Spur Gear, Diametral Pitch 10, Teeth 18, Pressure Angle 14.5 Degree
- HUB CITY 0220-78381 Worm Gear Speed Reducers, 56C Input Flange, Right Angle
- OSG 62576 Jobber Length Drill Bit, 7.60 mm Size, 75 mm Flute Length, 119 mm Overall Length