Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 2 Size | 10 mm |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- LINN GEAR 2012X1.562 Bushing, 1.562 Inch Bore Dia., 3.50 Inch Hub Diameter
- BOSTON GEAR G00965
- CDI CONTROL DEVICES SW12-0A175 Air Safety Valve, Soft Seat, 1 1/4 Inch MNPT Inlet Size
- RIDGID 36393 Bearing, Needle
- OSG 8593270 Jobber Length Drill Bit, 27 mm Size, 120 Deg., 230 mm Lg, Powdered Metal, V
- SLUGGER SL200CTN Annular Cutter M42 Tin 2 Diameter 2 D
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Capacitor Accessories
- Round Blanks
- Gas Welding Outfits
- Dampers
- Key Locks
- LOUISVILLE FM1500 Series Fiberglass Twin Front Ladders
- PROTO Impact Socket, 6 Point, 3/8 Inch Drive, Metric
- TEMPCO Bulb and Capillary Thermostats
- GLOBE SCIENTIFIC Label Rolls, Cryo, Direct Thermal, 51 x 19 mm Size