Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Shank Length | 12 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.08 |
| Ship height (cm) | 2.57 |
| Ship length (cm) | 4.55 |
| Ship width (cm) | 2.39 |
Explore Products
- BROWNING 1177161 H40P29 Steel Single Sprocket With Split Taper Bushing, 40 Chain, Hardened Teeth, 4.897 in OD, 1/2 to 1-3/4 in Bore Dia, 4-5/8 in Pitch Dia
- MARTIN SPROCKET 6 C 200 F Sheave, QD Bushing, 20.4 Inch Outside Dia., 6 Groove, 20 Inch Pitch Dia., Cast Iron