Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Thread Length | 15 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.15 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 4.6 |
| Ship width (cm) | 2.69 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- TITAN FASTENERS WYB16
- PEER CHAIN 36848 Roller Chain, C2042R Pitch, 100 Feet Length
- CEMENTEX USA AFSC-CUL40K-M2 Coat And Pant Kit, Storage Canister, 40 Cal., M Size, Class 2
- OSG 37700019 Corner Radius End Mill, Wxl, 2 Flutes, 6 mm Milling Dia., Straight
- COOPER B-LINE SB1709FB Tubular Stringer, 119 x 119 x 9 Inch Size, 11 Gauge, Black
- REGAL 090249PS Thread Plug Gage, #3-56 UNF, Not Go Reversible Member 3B, Bright
- VULCAN HART SC-037-75 Screw
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Gas Tankless Water Heaters
- High Speed Semiconductor Fuses
- Drain Cocks
- Switchboard Mats
- Linear Guide Carriages and Slides
- ABUS Lockout Padlock, Keyed Alike
- ACME ELECTRIC WI112 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 33 mm Opening