ADAPT-ALL 5042L-10C Elbow, 90 deg., Male L10 DIN Tube x Male L10 DIN Tube, Carbon Steel, Light Duty
Product Specifications:
| Item | Elbow |
| Side 1 Size | 10 mm |
Explore Products
- ROPER WHITNEY 218186151 Brazier Head Die Set, Modified, 3/32 Inch Size
- BUSSMANN CBC-10 Automotive Circuit Breaker, 10 A, 14 VDC