ADAPT-ALL 5007S-14-08 Straight Adapter, Male S14 DIN Tube x Male 0.5 NPT, Carbon Steel, Heavy Duty
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Shank Length | 14 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.09 |
| Ship height (cm) | 2.57 |
| Ship length (cm) | 4.39 |
| Ship width (cm) | 2.39 |
Explore Products
- CHAINFLEX CF10-07-07-1 Continuous Flexing Control Cable 9a 300v
- SMC VALVES MGPM12-10Z Compact Cylinder, 12 mm Size, Slide Bearing
- MJ MAY 70ST0N-80A-2X48 Rubber Strip, Polyurethane, Width 2 Inch, Length 4 Feet, Thickness 3/4 Inch, 80A
- TITAN FASTENERS CTA05128
- KEYSHAFT
- PAPR
- Cordless Ratchets
- Outdoor Trash Cans
- Stainless Steel Grating
- Concrete Patching and Repair Compounds
- LOUISVILLE FS1400HD Series Fiberglass Step Ladders
- SPEEDAIRE Heavy-Duty Pre-Filter
- APPLETON ELECTRIC Conduit Body Style Cf Aluminium
- LUMAPRO Incandescent Lamps, T7 Lamp Shape
- SUGATSUNE Pull Handles, Stainless Steel
- MERSEN FERRAZ IEC Miniature Fuses, 5x20mm, Time-lag, 5HT, 250VAC