Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Straight Adapter |
| Side 1 Overall Length | 12 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 6.35 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Explore Products
- SIEMENS LGB3B015B Circuit Breaker, Bolt-On, 15 Ampere, 3 Pole, 480V
- SMC VALVES ITV3050-DEN4CL Regulator, 1/2 Inch Size N Port
- GRAINGER 23188S125-TRD1 Aluminium Grating Smooth Grooved 1.25 Inch Height
- EAGLE 937-FLBLK Oily Waste Can 14 Gallon Polyethylene Black
- MILTON-INDUSTRIES 1806BK P Style Coupler, 3/8 Inch MNPT
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Flammable Cabinets
- Sheet Metal Screws
- Gravity Exhaust and Supply Ventilators
- Band Saw Accessories
- Hook and Loop Cable Ties
- TEMPCO Gemini Linear Heater Assemblies
- MUELLER INDUSTRIES 74DHH Sure Check Double Disc Check Valves
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond RealSeal Square HDPE Bottles, Wide Mouth
- ANVIL AS300KO Series Channel With Knock Outs
- WOODFORD MFG. Frost Proof Dual Sillcock Hot/cold
- ALL GEAR High Force Pulling Lines
- DAYTON Center Rods
- SMC VALVES Cxw Series Guided Cylinder
- MERSEN FERRAZ MULTIVERT Fuse Switch Disconnectors, 160A, Size 00, 690VAC, Triple Pole Switching