ADAPT-ALL 3069W-12-22 Elbow, 90 Deg., rp_12 mm TUBE WELD METRIC Side 1, rp_22 mm Male METRIC Side 2, Carbon Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Elbow |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.15 |
| Ship height (cm) | 4.06 |
| Ship length (cm) | 7.62 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- SCHLAGE F51A AND 716 ADD Knob Lockset, 2, Andover/Addison, Antique Bronze, Different
- RIDGID 50585 High Speed Dies, 500B 20mm Ser B Hs