ACROVYN SCR80M103N Crash Rail, Beige, 240 Inch Length, 8 Inch Height, 5/64 Inch Thick
Get it by Thursday, Apr 9
5.00% off
€910.60 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Rail |
| Color | Beige |
| Height | 8" |
| Length | 240" |
| Material | Acrovyn |
| Thickness | 0.078" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 11.25 |
| Country of Origin | USA |
Product Variants
| Product | Model | Thickness | Material | Color | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
SCR64M103N | 2/25" | PETG | Beige | €1,027.88 | |
![]() |
SCR48M103N | 2/25" | PETG | Beige | €856.34 | |
![]() |
SCR50M103N | 2/25" | PETG | Beige | €606.98 | |
![]() |
SCR40103N | 2/25" | PETG | Beige | €490.09 | |
![]() |
FR225103N | 2/25" | PETG | Beige | €347.85 | |
![]() |
FR270S103N | 2/25" | PETG | Beige | €295.17 | |
![]() |
FR125103N | 2/25" | PETG | Beige | €218.12 |
Explore Products
- BALDOR / DODGE 13Q15H56 TIGEAR-2 Worm Gear Speed Reducer
- BABCOCK DAVIS BMWP1212 Medium Security Access Door, 12 in, 12 in, 12 1/4 in, 12 1/4 in, Uninsulated, Steel
- ENERPAC P391 Hydraulic Hand Pump, Single Speed, 4.75 Inch Overall Width
- SMC VALVES KV2H07-36S Male Connector, 1/4 Inch Size
- BOSTON GEAR ORC3FJTHM40
- GRAINGER U51662.011.0100 Tapping Sheet Metal Screw, 1 In Lg., 0.069 In Head Ht., 0.212 In Head Dia., 4 Screw Size, Phillips, Truss, Pln
- WHEATON W225329-0107 Autosampler Vial, Borosilicate Glass, Green, 0.3 mL, 0.1 fl oz Capacity, 9 mm
- NORTON ABRASIVES 66261126292 Abrasive Roll, Very Fine, Aluminum Oxide, 150 ft. Length, 2 Inch Width, Cloth







