ACROVYN BG10CAP920N End Cap, Parchment, 2 x 10 x 5/64 Inch Size | CF2HQA 55LZ39
ACROVYN BG10CAP920N End Cap, Parchment, 2 x 10 x 5/64 Inch Size
Item: CF2HQAModel: BG10CAP920NCross Ref: 55LZ39
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Item End Cap
Color Almond
Color Family Beige
Height 10"
Length 2"
Material PETG
Overall Depth 2 7/16"
Overall Height 4"
Overall Length 2"