ACME ELECTRIC ALRB300CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 74 uH, 300A | BC8BWZ
ACME ELECTRIC ALRB300CBC Line Reactor, AC, Three Phase, 240/480/600V, 74 uH, 300A
Item: BC8BWZModel: ALRB300CBC
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Line Reactor
Frequency 60 Hz
Height 8 1/2"
Inductance 74 µH
Length 8"
Max. Temp. 115°C