ABB S203UP-K0.75 Bolt On Circuit Breaker S203 0.75 Amp 480vac 3p 10kaic@240v
Product Specifications:
| Item | Bolt On Circuit Breaker |
| Aic Rating | 10 kAIC @ 240V |
| Amps | 0.75A |
| Frame Type | S203 |
| Number Of Poles | 3 |
| Voltage | 480V |