80/20 65-4504-BLACK Black 25 To 40 S 4 Hole Transition Inside Corner Bracket
Get it by Thursday, May 21
€9.88 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 80 mm |
| B | 80 mm |
| C | 6 mm |
| Color | Black |
| D | 20 mm |
| E | 11 mm |
| F | 40 mm |
| Finish | Anodized |
| G | 8.3 mm |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 22 mm |
| J | 6.3 mm |
| Material | Aluminum |
| Series | 25 Series, 40 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.05 |
Explore Products
- JJ KELLER 37994 Federal Employment Law Poster Spanish
- APPLETON ELECTRIC KPSP17150G3GMTL Light Fixture, 175W
- VERMONT GAGE 141276000 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.7600 Inch Size
- OSG 1115710801 Spiral Point Tap, M12X1.75 Thread Size, 21 mm Thread Length, 85 mm Length, 3 Flutes
- LINN GEAR 12HS24L-P Helical Gear, Plain Gear, 12 T.D.P, 24 No. of Teeth, 1.84 Inch Hub Diameter
- MAIN FILTER INC. MF0582388 DT9400268UM Interchange Hydraulic Filter, Glass, 5 Micron Rating, Viton Seal, 25.86 Inch Height
- APPROVED VENDOR U07000.050.0075 Socket Head Cap Screw, 1/2 In - 13 Thread Size, Cyl., 3/4 In Lg., 1/2 In Head Ht., Steel
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Air Circulators
- Circular Charts
- Polyurethane Tubing
- Roof Repair Products and Tools
- Wireless Push Buttons
- CONDOR Welding Gloves, Wing Thumb, Standard, Cowhide, Gray
- LUMAPRO Hand Lamp Cord Reels
- HARVEL CLEAR PVC Caps
- AEROQUIP Ptfe Hose, 2000 Psi
- KETT TOOLS Brushes
- EATON Comet Series Perfect Prox Right Angleglele Viewing Photoelectric Sensors
- DAYTON Manifold Assemblies
- SEALMASTER ARE Series Male Rod Ends
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 65-4504-BLACK Black 25 To 40 S 4 Hole Transition Inside Corner Bracket
€9.88 /unit
