80/20 45-4355-BLACK 80/20 45-4355-BLACK | CV8ZRC
80/20 45-4355-BLACK Black 45 S 8 Hole Tee Flat Plate
Item: CV8ZRCModel: 45-4355-BLACK
Product Specifications:
A (thread Size) 135 mm
B 180 mm
C 45 mm
Color Black
D 22.5 mm
E 8.3 mm
F 6 mm
Finish Anodized
G 45 mm
Grade Grade 6063-T6
H 90 mm