80/20 45-4334-BLACK 80/20 45-4334-BLACK | CV8ZQR
80/20 45-4334-BLACK Black 45S 4 Hole Wide Gusset
Item: CV8ZQRModel: 45-4334-BLACK
Product Specifications:
A (thread Size) 45 mm
B 45 mm
C 6 mm
Color Black
D 45 mm
E 20 mm
F 87 mm
Finish Anodized
G 21 mm
Grade Grade 6063-T6
H 22.5 mm
J 8.33 mm