80/20 45-4332-BLACK 80/20 45-4332-BLACK | CV8ZQP
80/20 45-4332-BLACK Black 45S 2 Hole Gusset
Item: CV8ZQPModel: 45-4332-BLACK
Product Specifications:
A (thread Size) 45 mm
B 45 mm
C 6 mm
Color Black
D 21 mm
E 20 mm
F 42 mm
Finish Anodized
G 22.5 mm
Grade Grade 6063-T6
H 8.33 mm