80/20 45-2530 45-4590 x 160 mm 45 Degree Support
Get it by Thursday, May 21
€49.48 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 45 mm |
| B | 90 mm |
| C | 160 mm |
| Profile | 45-4590 |
| Series | 45 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.81 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 15.98 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
Explore Products
- BALDOR / DODGE 2MB63X1 2BK65 Light Duty Fixed Bore Sheave
- TYGON AE300022 Polyolefin Tubing, 7/16 Inch Outside Dia., 5/16 Inch Inside Dia.
- TEXAS PNEUMATIC TOOLS ASP-4 Exhaust Muffler, 1/2 Inch Size
- PENINSULAR HP0325B8S Hydraulic Cylinder, Nfpa Tie Rod, 3-1/4 Inch Bore, 1-3/4 Inch Rod Dia., 8 Inch Stock
- CH HANSON USC07054 Insulated Ratcheting Wrench, 7-1/2 Inch Size
- GATES 11/3VX450 Cogged V-Belt, 44.814 Inch Length, 0.37 Inch Thickness
- WEG TBX-W56-S 13506474 Terminal Box, 22, 4 mm Size, Rolled Steel
- MILES LUBRICANTS MSF1423001 Gear Oil, Synthetic, Sae Grade 90W, 55 Gal, Drum
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Hex and Torx Key Sets
- Chafers
- Stair Tread Covers and Nosings
- Structural and Spud Wrenches
- UPS Batteries
- DWYER INSTRUMENTS 651 Series Temperature Transmitters
- ANSELL 32-125 Hynit Abrasion Resistant Gloves
- MECHANIX MG-F72 TAA Original Coyote Small Work Gloves
- VIEGA PROPRESS Male Adapters, Bronze, Press x MNPT
- DWYER INSTRUMENTS DPG-000 Series Digital Pressure Gages
- HONEYWELL Straight Lever Actuator Large Basic Snap Switch
- ZURN Pex Tubing, Blue
- KIPP K0270 Clamping Lever
- SUPER-STRUT C789 Series Insulation Protection Shield
- STARRETT 117 Series Center Punches
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 45-2530 45-4590 x 160 mm 45 Degree Support
€49.48 /unit
