80/20 4309-BLACK Black 15 S 6 Hole Left H and Inside Corner Bracket
Get it by Thursday, May 21
€16.29 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 3" |
| B | 3" |
| C | 1/4" |
| Color | Black |
| D | 3/4" |
| E | 0.656" |
| F | 1 1/2" |
| Finish | Anodized |
| G | 1.31" |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 2.81" |
| J | 0.656" |
| K | 3/4" |
| L | 0.328" |
| Material | Aluminum |
| Series | 15 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.15 |
Explore Products
- BALLYMORE WA103228P Rolling Ladder, 100 Inch Platform Height, 28 Inch Platform Depth, 24 Inch Platform Width
- HADCO TM1H Tree Mount Canopy, Low Volt Landscape Lighting
- WOODHEAD 1301500177 430R7W Sleeve Receptacle And 30A Pin, With Flip Lid, 3 Pole/4 Wire, 3 Phase, 480V, Red
- MAIN FILTER INC. MF0880159 9650EAL202F2 Interchange Hydraulic Filter, Glass, 25 Micron, Viton Seal, 17.04 Inch Height
- FABORY M37302.160.0001 Lock Washer, M16 Fits Bolt Size, External Tooth Lock, 26 mm O.D., Zn Plated
- STA-KON RB857-200M Vinyl Insulated Ring Terminal, 18-14 AWG Wire Size
- BALDOR / DODGE 067052 P2B-HC-115 Pillow Block Roller Bearing Unit, Hinged Cap, 1-15/16 Inch Bore Dia
- WEG 02036OT3E254JM-S 12691267 Pump Motor, 20 HP, 3600 RPM, 208/230/460V, ODP, 254/6JM, Footed, Close CoupLED Pump
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Meal Delivery Carts
- Fire Extinguisher Alarms
- Rotary and Straight Line Laser Levels
- Pipe Wrenches
- Exhaust Tools
- ML KISHIGO Flame Resistant Vests, Zipper
- ANSELL 11-501 Hyflex Cut Resistant Gloves
- MAYHEW TOOLS Straight Pinch Bars
- MUELLER INDUSTRIES 792F Duplex Basket Strainers
- HEATHROW SCIENTIFIC Rectangular Storage Box, Holds Tubes
- FANTECH IG Series Inlet Guards
- ZURN GT2700 Grease Trap Extensions
- UNISTRUT P1000HS Series Channels, 20 Feet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 4309-BLACK Black 15 S 6 Hole Left H and Inside Corner Bracket
€16.29 /unit
