80/20 4014 10 S 12 Hole Inside Corner Bracket 3 x 3 x 2 Inch Wide
Get it by Thursday, May 21
€10.68 /unit
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| A (thread Size) | 3" |
| B | 3" |
| C | 0.188" |
| Color | Clear |
| D | 1/2" |
| E | 0.438" |
| F | 1" |
| Finish | Clear Anodized |
| G | 1 7/8" |
| Grade | Grade 6063-T6 |
| H | 0.281" |
| Material | Aluminum |
| Series | 10 Series |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.08 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 5.08 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- NOTRAX 518S0420BL Antifatigue Runner, 20 x 4 Feet Size
- MI-T-M AW-7103-1800 Wand Extension, 18 Inch Powder Coated Steel
- INGERSOLL-RAND Y6-411-C
- PETERSEN PRODUCTS 910-9061-C Hole Saw, 1-1/8 Inch Diameter, Carbide Tip
- SPEC C19371483500S Compression Spring, 22.8 lbs/In Stiffness Rate, 36.2 lbs Load Capacity, Stainless Steel
- SIOUX CHIEF 609-L4812 Stub-Out Elbow, 1 in, Female C
- WILTON TOOLS WL9-86500 4800S-12C F-Clamp Spark-Duty Hex Head 7 inch Throat Depth
- BEL-ART - SCIENCEWARE F16230-0000 16230-0000 Multipurpose Tray With Lid Autoclavable
Popular Search Queries
Explore More
- KEYSHAFT
- Cable and Wire Cutters
- Flashers Turn Signal Switches
- Cordless Tool Accessories
- Wire Terminal Kits
- Wall Protection
- AKRO-MILS 30128 Shelf Bins
- CONDOR Goatskin Leather Pearl Welding Gloves
- VIEGA PROPRESS Tee, 304 SS, Press x Press x Press, FKM Seal
- TEMPCO Screw Plug Immersion Heaters, 304 Stainless Steel Screw Plug
- ANVIL 2153 Series Socket Weld Cross Fittings, Forged Steel
- ABILITY ONE Masking Tape
- SPEEDAIRE Standard Oil Removal Filters
- BANJO FITTINGS Locking Handle
- ENPAC Railcar Track Pans
- REGAL Cobalt End Mills, 60 Deg. High Spiral, Single End, HSS, CC, 3 Flutes, TiALN
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
80/20 4014 10 S 12 Hole Inside Corner Bracket 3 x 3 x 2 Inch Wide
€10.68 /unit
