80/20 40-4396-BLACK 80/20 40-4396-BLACK | CV8YBY
80/20 40-4396-BLACK Black 40 S 120 mm Pivot Arm
Item: CV8YBYModel: 40-4396-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 19.9 mm
B 20 mm
C 119.9 mm
Color Black
D 19.9 mm
E 8.3 mm
F 40 mm
Finish Anodized
G 39.8 mm
Grade Grade 6063-T6
H 6 mm
Material Aluminum
Process Milled
Series 40 Series
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.07
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.