80/20 40-4385-BLACK 80/20 40-4385-BLACK | CV8YBJ
80/20 40-4385-BLACK Black 40 S 120 mm Straight Pivot Arm
Item: CV8YBJModel: 40-4385-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 20 mm
B 20 mm
C 120 mm
Color Black
D 20 mm
E 14 mm
F 40 mm
Finish Anodized
G 40 mm
Grade Grade 6063-T6
H 6.35 mm
Material Aluminum
Series 40 Series
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.12
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.