80/20 40-4375-BLACK 80/20 40-4375-BLACK | CV8YAR
80/20 40-4375-BLACK Black 40 S 6 Hole Inside Corner Bracket
Item: CV8YARModel: 40-4375-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 80 mm
B 40 mm
C 6 mm
Color Black
D 20 mm
E 18 mm
F 40 mm
Finish Anodized
G 76 mm
Grade Grade 6063-T6
H 8.3 mm