80/20 40-4339-BLACK 80/20 40-4339-BLACK | CV8XZF
80/20 40-4339-BLACK Black 40 S 90 Degree Left H and Pivot Assembly, L Handle
Item: CV8XZFModel: 40-4339-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 89.03 mm
B 40 mm
C 103.53 mm
Color Black
D 22.12 mm
E 120 mm
F 177.98 mm
Finish Anodized
G 8.48 mm
Grade Grade 6063-T6
H 100 mm