80/20 40-4309-BLACK 80/20 40-4309-BLACK | CV8XXQ
80/20 40-4309-BLACK Black 40 S 6 Hole Left H and Inside Corner Bracket
Item: CV8XXQModel: 40-4309-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 80 mm
B 80 mm
C 6 mm
Color Black
D 20 mm
E 18 mm
F 40 mm
Finish Anodized
G 36 mm
Grade Grade 6063-T6
H 76 mm
J 18 mm
K 20 mm
L 8.3 mm