80/20 40-4285-BLACK 80/20 40-4285-BLACK | CV8XWY
80/20 40-4285-BLACK Black 40 S 6 Hole Slotted Inside Corner Bracket
Item: CV8XWYModel: 40-4285-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
A (thread Size) 40 mm
B 80 mm
C 6 mm
Color Black
D 14 mm
E 18 mm
F 40 mm
Finish Anodized
G 14 mm
Grade Grade 6063-T6
H 8.3 mm
J 76 mm
K 8.3 mm
L 20 mm