80/20 40-2170-BLACK 80/20 40-2170-BLACK | CV8XFN
80/20 40-2170-BLACK 40 S Leveling/Anchoring Base Plate, M10 Tap, 40-4080 Bl
Item: CV8XFNModel: 40-2170-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 106.68 mm
B 60 mm
C 40 mm
Color Black
D 20 mm
E 40 mm
F 20 mm
Finish Anodized
G 40 mm
Grade Grade 6063-T6
H M10 x 1.5
J M8 SHCS
K 13.5 mm
L 19 mm
M 120 mm