80/20 40-2146-BLACK 80/20 40-2146-BLACK | CV8XEX
80/20 40-2146-BLACK Black 80 x 80 mm Base Plate, M16 Corner Tap
Item: CV8XEXModel: 40-2146-BLACK
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
A (thread Size) 20 mm
B 80 mm
C 20 mm
Color Black
D 40 mm
E 40 mm
F M8 SHCS
Finish Anodized
G M16 x 2
Grade Grade 6063-T6
H 19 mm
J 80 mm
Material Aluminum
Process Milled
Series 40 Series
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.3
Ship height (cm)8
Ship width (cm)8
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.