80/20 40-2135-BLACK 80/20 40-2135-BLACK | CV8XEM
80/20 40-2135-BLACK Black 40 x 80 mm Base Plate, M12 Tap In Center
Item: CV8XEMModel: 40-2135-BLACK
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
A (thread Size) 40 mm
B 20 mm
C 40 mm
Color Black
D 20 mm
E 40 mm
F M12 x 1.75
Finish Anodized
G M8 SHCS
Grade Grade 6063-T6
H 19 mm
J 80 mm
Material Aluminum
Process Milled
Series 40 Series
Shipping Info:
Ship weight (kg) 0.15
Ship height (cm)8
Ship width (cm)4
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.